Wesele w Restauracji PERŁA

Wesele to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią.
Biała suknia, roztańczeni goście, kulinarne doznania, piękny wystrój, i… ta jedyna – noc poślubna.

Nasz fachowy zespół z przyjemnością pomoże Państwu zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne, które na długie lata pozostanie w pamięci. Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale o odmiennych charakterach. Sala Perłowa mogąca pomieścić nawet do 250 odób oraz salą Kominkowa, gdzie organizowane są przyjęcia do 160 osób. Obie sale posiadaja klimatyzację i wentylację ze sterowniem. A dodatkowym atutem jest zastosowanie inowacyjnej technologi oświetleniowej, co pozwala na stworzenie odpowiedniego klimatu przyjęcia.

Pracownicy restauracji udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego
menu, uwzględniając oczywiście specjalne preferencje Młodej Pary oraz życzenia gości.

~ Wyjątkowe przyjęcie ~

Jeżeli obdarzycie nas zaufaniem zadbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia. Pomożemy dobrać odpowiednią dekorację kwiatową, oprawę muzyczną, aranżacje sali i stołów. Jednym słowem – dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym Życiu.

Restauracja „PERŁA” zadba o to, aby Młoda Para poczuła się w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo. W prezencie od właścicieli restauracji Nowożeńcy otrzymają w noc poślubną luksusowy pokój.
Nie zapomnieliśmy także o Rodzicach i Gościach Pary Młodej, przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów.
Z wielka przyjemnością zorganizujemy wesele Waszych marzeń w Restauracji „PERŁA”.

Spędź ten wyjątkowy dzień z Nami!